• Life Goals Assen

    Sport voor perspectief

     

    Assen Sportstad wil dat iedere inwoner op eigen niveau kan sporten en bewegen. Met Life Goals Assen zetten we daarin een volgende stap.

     

    Samen met Life Goals Nederland en partners uit sport, zorg, welzijn en opvang maken we sport toegankelijk voor mensen voor wie meedoen niet vanzelfsprekend is. In Assen maken we dat concreet met een divers en laagdrempelig sportaanbod dat het hele jaar door mensen in beweging brengt.

     

    Sport is daarbij meer dan bewegen: het brengt mensen samen, helpt vertrouwen op te bouwen en biedt de kans om weer mee te doen. 

  • Assen Actief

    Assen Actief
     

    Assen Actief is een samenwerking tussen Assen Sportstad en Vaart Welzijn. 

    Dit boekingsplatform is dé centrale plek waar inwoners van Assen eenvoudig kennismakingslessen, cursussen, open dagen, evenementen en andere activiteiten op het gebied van sport, gezondheid en cultuur kunnen ontdekken en boeken. Assen Actief maakt het gemakkelijker dan ooit om activiteiten te vinden die bij je passen en om actief te worden!

  • Buitensport

    Buitensport

     

    Voldoende sporten en bewegen is op iedere leeftijd belangrijk. Zo kan je natuurlijk heerlijk buiten actief zijn, maar de vraag is dan welke sport? En natuurlijk ook: waar? Er is keuze genoeg in Assen en alle clubs staan er open voor jou te ontvangen en met je mee te denken.

  • Aangepast  sporten

    Aangepast sporten
     

    Een beperking hoeft geen belemmering te zijn om te sporten. Verschillende clubs bieden al een mooi aanbod aan sport. Zie ook het aanbod hier in Assen. Ook zijn er prachtige inspirerende verhalen te delen. Kijk hiervoor op Aangepast Sporten.

  • Binnensport

    Binnensport
     

    Gelukkig is de groep mensen die sporten als “lekker” ervaart, groeiende. Maar het is altijd goed om meer mensen enthousiast te krijgen. Voldoende bewegen is op elke leeftijd belangrijk. Maar dan blijft de vraag: welke sport? En vooral: waar? Keuze genoeg en alle clubs staan er open voor jou te ontvangen en met je mee te denken.

  • Beachweek Assen

    Waar breedtesport en topsport samenkomen
     

    Ieder jaar brengen we samen met onze partners beachsport naar het hart van Assen. Met zes beachsportvelden en een veelzijdig programma voor alle leeftijden staat Beachweek in het teken van sport, ontmoeting en beleving.


    In 2026 keerde Beachweek terug naar het Koopmansplein voor een fantastische editie vol clinics, toernooien, side-events en entertainment. De week werd afgesloten met de Robijn Quickwash Eredivisie Beach, waar de twaalf beste mannen- en vrouwenteams van Nederland streden om de winst.

  • Home
  • Nieuws
  • Algemeen
  • Tennis/padelvereniging Atv de Hertenkamp brengt ouderen uit Assen en omstreken in beweging tijdens de OldStars VitaliteitSpelen

Tennis/padelvereniging Atv de Hertenkamp brengt ouderen uit Assen en omstreken in beweging tijdens de OldStars VitaliteitSpelen

Om de fysieke en sociale voordelen van bewegen voor ouderen extra onder de aandacht te brengen, organiseert Atv de Hertenkamp activiteiten die deel uitmaken van de Nationale Beweegweek voor Ouderen van het Nationaal Ouderenfonds. Data : 17,18 en 19 mei 2022. Verzamelen kan om 10.00. Bij de inloop is koffie/thee aanwezig. 


De warming-up is om 10.30 uur. Daarna kan er vrij gespeeld worden. Na afloop is er weer koffie en thee. Aanmelden voor de activiteit kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Sportkleding dien je zelf mee te nemen. De rest regelt de tennisvereniging. 


Boordevol beweegprogramma met voor elke oudere wat

In de week van 16 t/m 20 mei staat sporten en bewegen voor én door ouderen centraal. Met een boordevol programma vinden er door heel Nederland gezellige beweegactiviteiten plaats op sportverenigingen en bij woonzorgcentra in de buurt. Van OldStars sportdagen tot beweegbingo’s bij woonzorgcentra, er is voor iedere oudere wel een activiteit in de buurt. Als afsluiter van de beweegweek vindt op 20 mei voor de derde keer de Nationale Balkon Beweegdag plaats.

Gesteund door de partners, Menzis, VML, KNGF en Wij Buurtsportcoaches en onder aanvoering van diverse ambassadeurs, waaronder Olga Commandeur, zal er bij honderden woonzorgcentra weer worden bewogen, gedanst, gezongen en bingo worden gespeeld.

Voor een compleet overzicht en/of meer informatie over OldStars VitaliteitSpelen zie oldstars.nl/vitaliteitspelen.


Over het Nationaal Ouderenfonds

Het Nationaal Ouderenfonds zet zich samen met partners, donateurs en vrijwilligers in voor een samenleving waarin geen enkele oudere zich eenzaam hoeft te voelen. Onze activiteiten zijn laagdrempelig en gericht op ontmoeting. Zo helpen wij ouderen om op een actieve manier ouder te worden. Ook stimuleren we de samenleving om een leeftijdsvriendelijke omgeving te zijn. Want ouder worden doe je samen!

Meest gelezen

Drenthe College en Alfa-college bundelen krachten

Drenthe College en Alfa-college bundelen krachten

Drenthe College en Alfa-college bundelen de krachten en gaan vanaf 1 augustus 2022 gefaseerd gezame...
Lees verder
Lees nu online de krant Week van de Sport

Lees nu online de krant Week van de Sport

Lees nu alles over de week van de sport, de activiteiten, evenementen, verenigingen, Assen Sportstad...
Lees verder
Volwassenenfonds oftewel sport- en cultuurfonds

Volwassenenfonds oftewel sport- en cultuurfonds

Een abonnement voor de sportschool, een lidmaatschap van de voetbalclub, lid worden van het zangkoor...
Lees verder